Outdoor marketing

Co si pod termínem outdoor marketing představit? Jsou to například billboardy, plakáty a další exteriérová reklama. V současné době nás outdoor marketing obklopuje téměř všude a už to je jedna z jeho výhod. Další přínosy spočívají v tom, že adresát reklamu vidí velmi často a po delší dobu. Reklamu lze cílit nebo oslovit široké publikum.


Kontaktujte nás


Kontaktní kampaně

Zaměřujeme se na kontaktní kampaně, založené na přímém kontaktu s klientem. Díky nim sdělíme zákazníkovi klíčové informace, cíle a vize. Výhodou kontaktní kampaně je přímý a individuální kontakt s adresátem. Od něj lze pak získat zpětnou vazbu, náklonnost či podporu pro Váš projekt nebo firmu.


Kontaktujte nás


Grafické služby

Nabízíme Vám veškeré grafické služby, ať už se jedná o polepy, tiskoviny, nebo grafiku. Navrhneme design plakátů, letáků či jiných tiskovin. Pomůžeme Vám vybrat takový vizuální vzhled, kterým přilákáte své klienty.


Kontaktujte nás


Reklamní předměty

Reklamním předmětem může být například klíčenka, propiska nebo blok. Je zcela na Vás, co si vyberete z naší nabídky. Vaše reklamní předměty o Vás budou vypovídat jen to nejlepší.


Kontaktujte nás